V době letních prázdnin lekce neprobíhají.

Úterý 18:10 – 19:05
Čtvrtek 19:10 – 20:05
ZŠ Palachova 400/37, Ústí nad Labem 400 01 (malá tělocvična – spodní vchod)


Nebo na tel.: 720 766 879
(lze využít sms, whatsapp)

Lekce zaměřené na držení těla, uvolnění přetížených a posílení oslabených svalových skupin, nácvik dechového stereotypu, prevenci bolestí zad a kloubů, správnou funkci pánevního dna a posílení celého těla. Díky preciznímu navedení do každého cviku, dochází během celé lekce k aktivaci hlubokého stabilizačního systému včetně pánevního dna a posilování hlubokých břišních svalů. Získané dovednosti z lekce můžete aplikovat do běžného života a celý den tak pracovat na napřímení těla a zpevnění břicha.


Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže každého věku. Skupinové cvičení není vhodné pro začátečníky v akutním bolestivém stavu (blokáda, nezacvičený výhřez), během pooperační rekonvalescence a pro těhotné ženy.

Důležité informace

Rezervace: Abych mohla ke každému z Vás na lekcích přistupovat individuálně, je počet míst omezen – využijte k rezervování svého místa rezervační systém nebo mě kontaktujte na telefonním čísle.
Příchod:  Na lekci docházejte pár minut před jejím začátkem, ať si můžete připravit své místo.
S sebou: podložka na cvičení, 2x malý ručník, pohodlné oblečení. Cvičí se bez bot.
Cena: 130,-/lekce (platba v hotovosti na místě).
Některé zdravotní pojišťovny poskytují příspěvek na zdravotní cvičení. Informujte se u té Vaší o podmínkách čerpání.
Parkování: Škola se nachází v oblasti se zónou. Parkovat lze ve smíšených zónách (fialová) v ulici Palachova, Resslova a České mládeže s parkovacím automatem (20kč/h) nebo v blízkých ulicích mimo zónu.